POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI NA RYNKU PIERWOTNYM – TO SIĘ OPŁACA KUPUJĄCYM

Pośrednik nieruchomości na rynku pierwotnym – to się opłaca Kupującym

Współpraca agencji nieruchomości z deweloperem niesie za sobą same korzyści dla Kupujących.

Czasem wydaje się, że usługa pośrednika jest zbędna w przypadku zakupu mieszkania od dewelopera – teoretycznie wszystko powinno być jasne, a klient nie musi sprawdzać nieruchomości pod kątem tylu aspektów, co w przypadku nieruchomości z rynku wtórnego.

Okazuje się jednak, że pośrednik z odpowiednim doświadczeniem oraz ubezpieczeniem OC jest cennym uczestnikiem procesu zakupu nieruchomości od dewelopera. Zapewnia w ten sposób swoim Klientom dodatkowe zabezpieczenie na różne zdarzenia losowe, a także służy pomocą i aktualną wiedzą na temat dostępnych inwestycji i okresowych promocji, które deweloperzy przygotowują nierzadko tylko dla swoich zaufanych pośredników nieruchomości.

Agencje nieruchomości są także informowane wcześniej o przedsprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym oraz mają możliwość wynegocjowania bardziej atrakcyjnej oferty dla swoich klientów.

Pośrednik zna również większość inwestycji w swoim mieście, dlatego warto zdecydować się na pomoc profesjonalisty, który pokieruje nas do odpowiedniego dewelopera i sprawdzonej wcześniej inwestycji. Dobry agent pomoże dobrać tę właściwą i najkorzystniejszą, odpowiadającą indywidualnym preferencjom i pożądanemu pułapowi cenowemu swoich Klientów.

W naszym portfolio znajdziecie najlepsze inwestycje deweloperskie w Bydgoszczy i okolicy.

Nieustannie poszerzamy ofertę nieruchomości z rynku pierwotnego, tak aby każdy mógł znaleźć swoje wymarzone mieszkanie czy dom.