Usługi

Nasze biuro profesjonalnie zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Proponujemy szeroki wybór usług dodatkowych, które są ściśle powiązane z aktywną i kompleksową sprzedażą czy wynajmem.

Naszym celem jest skuteczna pomoc z zachowaniem najwyższej jakości obsługi, dlatego możecie liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie transakcji. Współpracę zaczynamy spotkaniem, na którym poznajemy Waszą nieruchomość, możemy ocenić jej wartość rynkową, przygotowujemy zdjęcia i opis nieruchomości, następnie zajmujemy się aktywnie procesem sprzedaży, a transakcję kończymy spotkaniem u notariusza, przygotowaniem protokołu zdawczo-odbiorczego i przekazaniem kluczy.

Poniżej lista usług, z których możecie skorzystać wybierając współpracę z naszym biurem.

Pośrednictwo

Kompleksowo zajmujemy się obsługą w zakresie obrotu nieruchomościami oraz wynajmu. Lokalizacja w pięknej, zabytkowej kamienicy a może sypialnia z widokiem na Kanał Bydgoski? Urzeczywistniamy marzenia naszych klientów. Oferujemy mieszkanie na sprzedaż, które stanie się odpowiedzią na ich potrzeby i wymagania. W naszej kolekcji znajdują się zarówno luksusowe apartamenty, jak i przestronne kawalerki. Prezentujemy także atrakcyjnie położone działki, domy oraz inne obiekty budowlane

Doradztwo kredytowe

Skutecznie pomagamy w uzyskaniu kredytu, dzięki naszym sprawdzonym doradcom kredytowym. Jeśli planujecie kupić nieruchomość i potrzebujecie dobrego kredytowania to wsparcie doświadczonego doradcy kredytowego będzie niezbędnym elementem całej transakcji, aby przebiegła ona sprawnie i bezproblemowo. Rekomendujemy tylko sprawdzonych doradców kredytowych, dzięki którym procedura kredytowa będzie dla Was łatwa i czytelna. Już na pierwszym potkaniu nasi doradcy finansowi przedstawią Wam najkorzystniejsze formy kredytowania i ocenią Wasze zdolności finansowe.

Sesja zdjęciowa nieruchomości

Wykonujemy najwyższej jakości zdjęcia Twojej nieruchomości, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, że jest to podstawa skutecznej sprzedaży. Pamiętajcie, że klienci decydując się na oglądanie konkretnych ofert w pierwszej kolejności wybierają je poprzez atrakcyjne zdjęcia. To znaczy, że powinny być one wysokiej rozdzielczości, dobrze doświetlone i wykadrowane, tak aby możliwie najlepiej pokazały całe wnętrza

Aktywny marketing promocyjny

Publikujemy ogłoszenia na popularnych i powszechnie znanych portalach branżowych oraz na naszych kanałach social media. Zdecydowana większość naszych klientów zaczyna swoje poszukiwania od sprawdzenia ogłoszeń w serwisach internetowych. Zapewniamy zawsze aktualne oferty, które opracowujemy indywidualnie i promujemy je na naszej stronie, facebooku oraz instagramie.

Projekty wnętrz i homestaging

Skorzystaj z pomocy naszych projektantów, aby Twoje wnętrze zachwycało każdego klienta. Zarówno na etapie sprzedaży jak i zakupu nieruchomości pomoc architekta jest niezwykle ważna. Dobry architekt pomoże funkcjonalnie zaprojektować przestrzeń, dzięki czemu będziemy mogli w pełni wykorzystać nasze mieszkanie i pokazać jego potencjał. Pomoc specjalisty zapewni nam funkcjonalne i ergonomiczne wykorzystanie naszego wnętrza. I nie chodzi nam tylko o ustawienie mebli, ale często warto zastanowić się nad zmianą układu ścian, dzięki czemu będziemy mogli np. stworzyć dodatkowe pomieszczenie.

Obsługa prawna i notarialna

Zapewniamy kompleksową obsługę procesu sprzedaży wraz z weryfikacją dokumentów niezbędnych do sfinalizowania transakcji. Dzięki wzorowej współpracy z jedną z najlepszych kancelarii notarialnych w Bydgoszczy oraz kancelarią prawną jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom bezpieczną i zawsze sprawdzoną transakcję. Zarówno standardowe nieruchomości, jak i te z nieuregulowanymi stanami prawnymi nie stanowią dla nas trudności. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wsparciu radców prawnych i kancelarii notarialnej zapewniamy bezpieczeństwo każdej transakcji.

Wycena nieruchomości

Pomożemy wycenić wartość Twojej nieruchomości w oparciu o aktualne rynkowe ceny. Jesteśmy zawsze na bieżąco zorientowani w sytuacji rynku nieruchomości. Dobrze znamy nie tylko ceny ofertowe, ale co ważne również ceny transakcyjne. Jeśli chcesz skutecznie sprzedać swoje mieszkanie to skorzystaj z naszej porady i zapytaj doradcę na spotkaniu o realną wartość swojej nieruchomości. Dzięki temu będziesz miał pewność, że cena Twojej nieruchomości jest adekwatna i sprzedaż nastąpi w najbliższym czasie.

Skup mieszkań za gotówkę

Kupujemy nieruchomości za gotówkę z rynku pierwotnego oraz wtórnego. Jeśli chcecie szybko i sprawnie przejść przez cały proces sprzedaży swojej nieruchomości to świetnie trafiliście. Wykonamy dla Was wycenę w oparciu o aktualne ceny, skompletujemy wymagane dokumenty i gotówka trafi do Was w 24 godziny.

Jeśli chcesz skorzystać z naszej pomocy, wypełnij poniższy formularz lub skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy są dla Was codziennie dostępni pod numerem telefonu: +48 533-398-011.

Po przyjęciu zgłoszenia skontaktujemy się z Wami.