Mieszkanie na sprzedaż Bydgoszcz

4 pokoje
66.77 m²
14 000,00 zł/m2
11 piętro
FRMN-MS-4357

934 780 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Bez prowizji

Szczegóły oferty

Symbol oferty FRMN-MS-4357
Powierzchnia 66,77 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 66,77 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 11,02 m²
Liczba pokoi 4
Liczba sypialni 4
Rodzaj budynku apartamentowiec
Technologia budowlana silikat
Standard
Piętro 11
Liczba pięter w budynku 17
Stan lokalu deweloperski
Okna PCV 3 szyby, ciepły montaż
Instalacje nowe
Balkon loggia
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2020
Parking strzeżony (odległość w metrach) 100 m
Widok panorama miasta
Gaz brak
Woda tak - miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie centrum miasta
Ogrzewanie miejskie
Umeblowanie brak
Odległość do komunikacji publicznej [m] 150 m
Odl. do sklepu [m] 200 m
Odl. do szkoły [m] 300 m
Odl. do przedszkola [m] 300 m
Winda tak
Liczba wind 2
Usytuowanie dwustronne
Przystosowania dla niepełnosprawnych tak
Pomieszczenia
Rodzaj kuchni aneks kuchenny
Agnieszka Winkowska

Agnieszka Winkowska

doradca ds. nieruchomości

Napisz wiadomość 45 Ofert

Opis nieruchomości

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66.77 , usytuowane na 11 piętrze nowoczesnej inwestycji KWK River Tower.
To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalny układ pomieszczeń oraz prestiżową lokalizację z widokiem na panoramę miasta.

Rozkład mieszkania:

  • salon z aneksem kuchennym – jasny i ustawny, z możliwością wyjścia na loggię 

  • 3 niezależne sypialnie

  • łazienka

  • toaleta

  • przedpokój 

Mieszkanie jest w stanie deweloperskim – daje możliwość własnej aranżacji i wykończenia według indywidualnych potrzeb, natomiast w cenie mieszkania są już wykonane gładzie oraz jest gotowa klimatyzacja w strefie dziennej.