SZUKASZ MIESZKANIA? A MOŻE DOMU? W CZYM POMOŻE POŚREDNIK

Szukasz mieszkania? A może jednak wybór padł na dom?

Wyjaśniamy w czym pomoże pośrednik nieruchomości.

Jeśli szukacie nowego lokum i zastanawiacie się nad skorzystaniem z usług biura nieruchomości to spróbujemy rozwiać Wasze wątpliwości i opowiemy w czym możemy Wam pomóc :)


Przede wszystkim musimy poznać Was, Wasze potrzeby, styl życia, wielkość rodziny i Wasze dalsze plany, by spośród setek ogłoszeń nieruchomości znaleźć tą idealną dla Was.

Przedstawimy Wam propozycje zgodne z Waszymi preferencjami, korzystając z naszej bazy nieruchomości oraz ofert dostępnych również w innych biurach. Nie każdy wie, że współpracujemy pomiędzy agencjami poszerzając w ten sposób zasięgi, a Wy nie musicie śledzić oferty w każdym biurze z osobna ;)

 

Co ważne*

  • Każda oferta jest przez nas sprawdzona pod względem prawnym. Wiemy jaką formę własności Wam prezentujemy, sprawdzamy także ewentualne obciążenie hipoteczne, służebności, dożywocia czy inne obciążenia.

  • Podpisując umowę z biurem nieruchomości jesteście chronieni przez cały proces sprzedaży i to my jesteśmy odpowiedzialni za transakcję.

  • Pomagamy w negocjacjach oraz ustaleniu korzystnych warunków sprzedaży

  • Jeśli do zakupu potrzebny będzie Wam kredyt to umówimy spotkanie z naszym doradcą kredytowym i ustalimy najbardziej korzystne opcje finansowania

 

Następnie przygotowujemy umowę przedwstępną, na której ustalamy wszystkie szczegóły, tj. kwoty, terminy, wysokość zadatku, itp.

 

Na tym etapie nasza praca wcale się nie kończy. Te czynności dzieją się bez Waszego zaangażowania, jednak są niezwykle istotne.

  • kompletujemy z właścicielem nieruchomości dokumenty niezbędne do właściwej umowy sprzedaży, która odbędzie się w kancelarii notarialnej

  • monitorujemy postęp procesu kredytowego, uzupełniamy dokumenty wymagane przez bank oraz organizujemy wizytację rzeczoznawcy

  • przygotowujemy akt notarialny w zaufanej kancelarii notarialnej i pamiętamy, żeby koszty przeprowadzenia tej czynności objęte były zniżką dla naszych klientów ;)

 

Po szczęśliwym finale w postaci umowy u notariusza spotykamy się raz jeszcze w momencie przekazania kluczy i odebrania mieszkania. Sporządzamy dla Was protokół zdawczo-odbiorczy i z radością gratulujemy Wam zakupu :)

 

Przez cały proces jesteśmy dla Was dostępni pod telefonem oraz mailem. Zawsze oddzwaniamy i dbamy o dobry kontakt i przepływ informacji pomiędzy stronami transakcji.

Zakup nieruchomości to niezwykle ważna decyzja i to Wam pozostawiamy wybór czy warto skorzystać z naszej pomocy i doświadczenia wypracowanego przez lata.

 

Do zobaczenia :)